Jump to content

ippnn123

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ippnn123

 • Rank
  Novice
 1. ippnn123

  Nokia N9

  Nokia N9 yeni bir üründür. İyi performans ve güzel bir görünüme sahip. Hoşuma gitti. Uzun zaman önce internette bir site bulunamadı: http://www.apple2010.com. Iyi bak hissedin. Birçok kişi Telefon üzerinde bu sitede yorum var oldukça iyidir. İyi kalite. Fiyat tavizler. Ben görmek gitmek istiyorum.
 2. ippnn123

  4S iphone moda burada

  Çok genç insanların çoğunluğu gibi şık, bireysel, yenilikçi tasarımı ve hızlı bir şekilde işgal mevcut cep telefonu pazarında Apple cep telefonu.Factory unlocked iphone 4S ileri yaş bir işaretidir. Hızlı bir şekilde hareket etmek durumunda. Hissediyorum bu site Evet. Sık sık orada bir şeyler satın alın. Kalite de iyi. Hizmet de çok iyi. Bu site http://www.apple2010.com olduğunu. Ilgileniyorsanız bir göz atabilirsiniz.
 3. ippnn123

  toptan elektronik ürünler

  Sevgili arkadaşım: Firmamız büyük elektronik toptancılar. Cep telefonları, dizüstü bilgisayarlar, kameralar ve benzerleri: Ne gibi birçok ürün var. Apple iPhone'lar Tüm orijinal, gerçek ve yepyeni ve fabrika kilidi. En düşük fiyat ve en iyi kalite ile tüm mal, herhangi bir ürün ile ilgilenen en iyi mal ve Servisin sunacak, bize garanti irtibata geçiniz. Biz, satış sonrası hizmet size mükemmel sunacak. Bizim web: http://www.apple2010.com Başka herhangi bir sorununuz varsa, bize e-posta. E-posta: sales@apple2010.com Have a good day!
×